27/4/2010 - 12:21

Křest prvního vinylu

Leták 27.3.2010-Cross-Launch party

Posledni víkend v březnu proběhla "launch" party za podpory britských Vibronics spolu s Echo Ranksem, Madu Messengerem a místních live aktů Dub Liberation Front, Prince Ngomau a kolektivu United Forces of Dub s Mc Jahdonem z Ghany. Jako vrchol večera proběhl křest první 10" desky, která je počátkem další kapitoly kolektivu UFoD.


První 10" s katalogovým číslem UFD10-01 obsahuje právě legendární Vibronics spolu se Splitz Horns a pražský projekt Mustakillah Sound za podpory veterána britského reggae Kennyho Knotse. Více informací a ukázky najdete na těchto stránkách v sekci Katalog, kde zároveň máte možnost si desku od nás objednat. V případě, že vám nevyhovuje nákup přes internet, nahlédněte do části Odkazy, kde najdete seznam našich distribučních míst, tento seznam se bude postupně plnit, jak se distribuční síť bude rozšiřovat.


Vinyl je venku, ale to není všechno. Můžete se těšit na videoklip, který je v této chvíli ve střižně, a doufáme, že bude brzy ke shlédnutí na našich stránkách nebo jinde na webu. Pro Kennyho je to videoklipová premiéra, takže je rozhodně o co stát. Navrch chystáme singl i v digitální verzi. Tento trend budeme dodržovat u každého vinylu. Bonusem pro soundsystémy a fajnšmekry budou exkluzivní dubplateové verze jednotlivých nahrávek, k dostání pouze a jenom na našich stránkách.


ZPĚT

Nejbližší akce

Žádné akce nejsou zatím v plánu.